STRONA GłÓWNA      O NAS      ZAKRES USŁUG      KONTAKT   

O nas

Hanna Kordasiewicz
Adwokat Hanna Kordasiewicz
Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 1972 roku. W latach 1972-1974r. odbyła etatową aplikację sądową w Warszawie zakończoną pozytywnie zdanym egzaminem sędziowskim. W roku 1977 po zdanym egzaminie radcowskim została wpisana na listę radców prawnych. W 1996 roku została wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
Nabyte podczas aplikacji sądowej doświadczenie wykorzystywała najpierw przy obsłudze podmiotów gospodarczych oraz w spółdzielczości, gdzie obsługiwała etatowo spółdzielnie mieszkaniowe w Warszawie. Bogate doświadczenie zdobyła też pracując w Departamencie Kredytów Hipotecznych w jednym z największych banków w Polsce. Sprawowała i sprawuje patronat nad aplikantami adwokackimi Izby Adwokackiej w Warszawie.

Magdalena Maria Drzewińska
Aplikant adwokacki Magdalena Maria Drzewińska
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 2006 roku. Pracę magisterską przygotowaną pod kierunkiem Sędziego Trybunału Konstytucyjnego prof. Mirosława Wyrzykowskiego obroniła w Katedrze Prawa Konstytucyjnego UW.
W roku 2007 ukończyła Podyplomowe Studium Rzeczoznawstwa Majątkowego, Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami i Zarządzania Nieruchomościami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Od roku 2007 współpracuje z Kancelarią Adwokacką Hanny Kordasiewicz współtworząc zespół kancelarii.

    Copyright © 2001 Hanna Kordasiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone.